Kompozitorius Vladas Jakubėnas  
   
NAUJIENOS
MOKYKLA
Kontaktai
Mokyklos darbuotojai
Mokyklos taryba
Ko mokome
VEIKLA
Programa
Finansinės atskaitos
Atlyginimai
Viešieji pirkimai
RENGINIAI
Konkursai
Seminarai
Kūrybinės stovyklos
Koncertai, šventės
ARCHYVAS
2019 metai
2018 metai
2017 metai
2016 metai
2015 metai
2014 metai
2013 metai
2008 - 2012 metai
FOTOGALERIJA
DAILĖS SKYRIUS
Veikla
Konkursai
Parodos
Plenerai
Kūrybinių darbų galerija
Padėkos
Archyvas
NUORODOS

DAILĖS SKYRIUS Plenerai  

KERAMIKOS IR MUZIKOS SINTEZĖ

Ramygalos klube „Savos erdvės“ vyko Laimos Kiškienės organizuojamas tarptautinis keramikos simpoziumas „Keramikos ir muzikos sintezė 2020“. Simpoziume dalyvavo menininkai iš Latvijos ir Lietuvos (Ramygalos, Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Merkinės, Anykščių Vilniaus, Ukmergės). Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė ir kultūrines iniciatyvas palaikantys geri žmonės.
Savaitę trukusiame simpoziume dalyvavo Vlado Jakubėno muzikos mokyklos Dailės skyriaus mokytoja Gražina Visockienė.


G. Visockienė šiame simpoziume dalyvauja ne pirmą kartą. Tai puiki proga netradicinėje aplinkoje pabendrauti su kitais keramikos meno meistrais, pasimokyti, pasidalinti patirtimi, kurti ir savo darbus pristatyti visuomenei.
Visuomenei pristatytoje ekspozicijoje buvo eksponuojam keletas G. Visockienės darbų, sukurtų simpoziumo metu. O kūryba prasidėjo nuo šaukštų, kuriuos kūrė visi simpoziumo dalyviai.

Vlado Jakubėno muzikos mokyklos informacija

2019 m. birželio 5 d. Dailės skyriaus mokiniai dalyvavo dailės plenere Duobelėje (Latvija).Susipažinome su Duobelės dailės mokykla, mokyklos baigiamaisiais darbais, istoriniu centru ir naujais objektais (Turgaus aikštė, muzikos mokykla, Duobelės kultūros klubas). Kartu su mokiniais vyko mokytojai Gražina Visockienė ir Vidmantas Jažauskas.


2019 m. gegužės 14-18 dienomis Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos Dailės skyriaus mokinės S. Alonderytė ir V. Varžinskaitė dalyvavo Michailo Sevruko vardo plenere Baltarusijoje, Nesvyžiuje.

S. Alonderytė ir V. Varžinskaitė Miro pilyje

Šio, tris dienas trukusio, tarptautinio plenero tema buvo „Prancūziški Radvilų parkai“. V. Varžinskaitei pavyko užimti II vietą vaikų nuo 11 iki 15 metų grupėje, už tai jai įteiktas diplomas ir dovana. S. Alonderytei ir vaikus lydėjusiai mokytojai įteiktos padėkos.


Dailės pleneras su Kėdainių muzikos mokyklos mokiniais
„Biržų žinios“, 2017 m. spalio 9 d. (nuo 3 min. 25 sek.)
Biudžetinė įstaiga. Kęstučio g. 6, LT-41174 Biržai. Tel.: 8 450 32 947, el. paštas: birzai.muzika@gmail.com
Duomenys apie įstaigą kaupiami Juridinių asmenų registre. Kodas 190547931